İlginizi Çekebilir
teknolloji nedir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. İp Tv Nedir?

İp Tv Nedir?

ip tv

İp TV Türkiye’nin en iyi altyapısına sahip olup 4 kat hızlı sunucular ile istediğiniz gibi kesintisiz bir yayın izleyebileceğiniz bir imkân tanımaktadır. IP TV sadece televizyondan değil istediğiniz cihazdan bağlanarak rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yayın aracıdır. İster akıllı TV’den, ister mobil cihazlarınızdan rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Harici uydu yayınları şeklinde bir imkân tanımaktadır. Sunmuş olduğu ince detaylı görüntü ile netlik seviyesi muhteşem bir izleme keyfi sunmaktadır. SD, HD, UHD ve 4k yayın destekleri ile büyük bir kitleye ulaşılmış durumdadır. Üst düzey güvenirlik önlemleri ile kullanıcıların bilgileri hiç kimseyle paylaşılmaz. İp TV ile kaliteli bir destek verilmektedir.

Sunucuların hızlı olması ise Avrupa’dan farklı lokasyonlarda yer alan veri merkezlerinden bulunan sunuculardan kaynaklanmaktadır. Dünyada bulunan en seçkin ve özel Premium kanalları arşivde bulunmakta ve istenilen zamanda bu arşivi ulaşılabilmesi şansınız bulunmaktadır. İp TV müşterileri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Müşterilerin hiçbir şekilde mağdur edilmemesi ne ve talep edildiği zaman ödenen para tekrardan iade edilmektedir.

İp TV’nin sunmuş olduğu hizmet kalitesinden telefon, tablet, bilgisayar, TV books ve Smart TV’den yararlanabilmektesiniz. Herhangi bir probleminizin olduğu durumlarda size 7/24 canlı destek hattı ile yardımcı olmaktadır. Sitede whatsapp destek hattı bulunmakta ve birçok kişinin soruları ve karşılaşmış oldukları problemlerin giderilmesi için buradan yardım edilmektedir.

İp TV’nin sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanmak için en kısa sürede indirimli paketlerinden yararlanmakta fayda vardır. Kampanya fiyatlarına ip TV web sitesinden inceleyebilir ve kendinize uygun olan paketi alabilirsiniz. Test amaçlı olarak hiçbir Ücret ödemeden tüm cihazlarla uyumlu SD, HD, UHD ve 4K seçenekleri ile 4 kat hızlı sonucu, gelişmiş vod arşivi tercihe bağlı adult içerikli, para iade garantisi ve 7/24 destek şeklinde paketi kullanabilirsiniz. Ardından memnun kaldıktan sonra aylık paketlere bakarak kendinize uygun bir paket seçebilirsiniz. Daha uzun dönemler için paket seçimi yapmanız daha indirimli fiyatlardan yararlanmanız açısından size büyük bir fayda sağlayacaktır. 1 yıllık üyelik yaptığımız takdirde sadece bir değil iki cihazda da bağlantı kurabilme şansınız bulunmaktadır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  Hibrit Nedir?

Bir önceki yazımız olan Robotik Kodlama Dersi Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

İnternetteki bilgi kirliliğine ve spam yazılara tepki olarak "Türkiye'nin net bilgi kaynağı" O Nedir Net'i kurdu. Bilgiyi paylaşmak ve insanlara faydalı olmak dışında hiçbir gayesi yoktur.

Yorum Yap