www.onedir.net (Onedir.net), yayınladığı içeriklerdeki bilgilerin doğruluğu konusunda, her halükarda servis verdiği tüm bilgilerin doğruluğu konusunda hiçbir surette garanti vermez ve sorumluluk kabul etmez. Bu sonuçları kullanmak veya kullanmamak, tüm sonuçlarıyla birlikte hizmetten yararlanan kişinin (kullanıcının) kendisine kalmış bir karardır. Bu sitedeki bilgilerin “katma değerli sunumlarının” her hakkı saklıdır, kaynak gösterilerek dahi ancak yazılı izinle birlikte kullanılabilir.

Onedir.net sitesi, bu sitedeki bilgileri istediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme, güncelleme ve yayından kaldırma hakkına sahiptir.

Onedir.net sitesinin içeriğinin değiştirilerek de olsa herhangi bir şekilde kopyalanması, tekrar yayınlanması veya tekrar dağıtılması yasaktır.

5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm Üyelerimiz Paylaşımlarından ve Yazılarından Sorumludur. Bu yazı ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcıya ait olup IP’ler kayıt altına alınmaktadır.

Şikayetleriniz için onedirnet1@gmail.com adresine e-mail atabilirsiniz.

Sitemiz; hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri veya resmi kuruluşlar onedirnet1@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirler. İletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Onedir.net sitesini ziyaret eden her kullanıcı bu kuralları ve koşulları önceden kabul etmiş sayılır.