Künye

SORUMLU KİŞİ 
Battal AYDIN

Onedir.net@gmail.com

battal@onedir.net

EDİTÖRLER 

Yusuf Kaan POLAT

yusuf@onedir.net

Devrim ATEŞ

devrim@onedir.net

Battal AYDIN

battal@onedir.net

Mustafa ÇELİK

mustafa@onedir.net

Sedat YILDIZ

sedat@onedir.net

REKLAM SORUMLUSU

Battal AYDIN

Onedir.net@gmail.com

battal@onedir.net

SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM 

Metin SARAÇ

Onedir.net Teması

WordPress 4.9.7

YER SAĞLAYICI

Çizgi Telekomünikasyon Hiz.Ltd.Şti. Gülbahar Mah, Elif Sok. No:4 Şişli – İstanbul TÜRKİYE 

+90 (212) 213 1 213 | +90 (850) 500 0 500

Sitemiz

www.onedir.net

Türkiye'nin Net Bilgi Kaynağı

Amacı;

nedir

sorusunun cevabını, okuyucuya en kısa yoldan ulaştırmaktır.

Onedir Net sitesinin, bilgiyi paylaşmak ve insanlara faydalı olmak dışında hiçbir gayesi yoktur.