İlginizi Çekebilir
spam nedir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Muud Nedir?

Muud Nedir?

Muud Nedir

Muud, Türk Telekom operatörünün vermiş olduğu hizmetlerden birisidir. Türk Telekom hattına sahip kişiler ya da diğer operatör kullanıcılarının çevrim dışı şekilde müzik dinlemelerine olanak sağlamaktadır. Kullanıcıların uygulamayı mağazalardan indirmeleri üye olmaları gerekmektedir. Bu uygulamaya üye olmak ise ücretsizdir. Muud uygulamasında milyonlarca şarkı internet kullanımı olmadan erişilebilir. Bir durumdadır. Bu uygulamanın en dikkat çekici tarafı ise canlı bir dijital ortamında sahip olmasıdır. Türk Telekom müşterileri sadece telefonlarından değil diğer cihazlarından da bu uygulamayı kullanabilmektedirler. Masaüstü bilgisayarlara yükleyip aynı özelliklerden faydalanma imkânı da verilen hizmet seçenekleri arasında yer almaktadır.

Birçok uygulama gibi bu uygulamada akıllı seçimleri ile kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. örneğin dinlediğiniz müziklerin sahip olduğu özelliklere göre hangi tarzda yer aldığını baz alıp size bu kategorilerdeki müzikler ile daha çok karşılaşmanınız sağlamaktadır. Yani duygu durumunuza göre uygun müziklerin seçimize açık olması muud uygulamasının en belirgin ve sevilen özellikleri arasında yer almaktadır.

Bu uygulama ile birçok yabancı şarkıya da erişebilmeniz mümkün. Sanatçıların albümlerine ne zaman konser verecekleri ya da en hit şarkılar gibi birçok özelliği de kullanılması için cazip hale gelmektedir.

Bu uygulamanın kullanılması için sadece Türk Telekom operatörü kullanıcısı olmak mecburi değildir. Bu uygulamaya tüm operatörlerin erişimi vardır. Herhangi bir ücret ödemeden ilk ay bin yerli şarkı ücretsiz bir şekilde dinlemeye hazır olup uygulama kullanıcılarına servis edilmektedir. Her uygulama gibi bu uygulamanın da Premium üyesi olup hepsinden haberdar olmak her zaman kolay değildir tabi tüm özelliklerin aktif olarak kullanılmasına olanak tanımaktadır.

Bu uygulamanın Premium üyelerine vermiş olduğu ayrıcalık ilk ay uygulamayı kullanan herkese verilmektedir.

İnternete paketinden harcamadan bu uygulamanın kullanılması ve istenlin her yerde çevrim dışı kullanılabilmesi de uygulamanın sevilmesine neden olmuştur. Bu uygulamanın Premium üyeliği iste öyle sanıldığı gibi çok yüksek bir ücret talebi içermemektedir. Aylık sadece 4.99 tl ile Premium kullanıcı olabilmeniz ise uygulamanın cazip olmasındaki bir diğer tarafıdır.

Bu yazımızı da okuyabilirsiniz:  RAM Nedir?

Her yeni çıkan müzikten haberdar olmak ya da tarzlarına göre değişiklik gösteren şarkılardan haberdar olmak her zaman kolay değildir. Muud uygulamasının bunları size gösterme özellikleri ise sizin çok daha rahat yeni şarkılardan haberdar olmanızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Pubg Oyunu Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Yorum Yap

Yazar Hakkında

İnternetteki bilgi kirliliğine ve spam yazılara tepki olarak "Türkiye'nin net bilgi kaynağı" O Nedir Net'i kurdu. Bilgiyi paylaşmak ve insanlara faydalı olmak dışında hiçbir gayesi yoktur.

Yorum Yap